Podstawowe informacje o firmie

Partnerzy 

ACSYS BSC Sp. z o.o.

Advanced Technologies International Inc. zajmuje się między innymi przetwarzaniem dokumentów papierowych do postaci elektronicznej na zlecenia klientów (około 10 mln stron miesięcznie) oraz sprzedażą oprogramowania. Jest użytkownikiem i dystrybutorem na terenie USA systemów informatycznych FormAnalyzer i Transcript Reader, opracowanych przez Acsys BSC Sp. z o.o.
Adres strony internetowej Advanced Technologies International Ltd:
http://www.ati-imaging.com

Convera Technologies International Ltd jest producentem bazy danych Convera RetrievalWare realizującej pełnotekstowe wyszukiwanie informacji.
Adres strony internetowej Convera Technologies International Ltd:

http://www.convera.com

Fujitsu Siemens Computers jest największą firmą komputerową działającą na wszystkich głównych rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, zaspokajając potrzeby wielkich korporacji, małych i średnich firm oraz klientów indywidualnych.
FSC zajmuje się produkcją rozmaitego sprzętu komputerowego od komputerów kieszonkowych, przez komputery stacjonarne, po rozwiązania infrastruktury klasy korporacyjnej.
Rozwiązania FSC powstają w wyniku połączenia specjalizacji firmy z wiedzą partnerów z zakresu technologii, oprogramowania i usług, dlatego gwarantują one trwałe korzyści wszystkim klientom. Bliska współpraca z bezpośrednimi udziałowcami, Fujitsu Limited i Siemens AG, pozwala wykorzystać potencjał i nowatorskie podejście obu firm. Przynosi to klientom dodatkową korzyść w postaci globalnej sieci usługowej i gwarancji niezrównanej niezawodności rozwiązań informatycznych.
Adres strony internetowej Fujitsu Siemens Computers:
http://www.fujitsu-siemens.com.pl

i2 Ltd jest producentem oprogramowania służącego do wizualizacji i analizy informacji. Oprogramowanie to wspomaga pracę analityków zajmujących się zwalczaniem przestępczości i różnego rodzaju oszustw. ACSYS BSC Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem i2 Ltd na terenie Polski.
Adres strony internetowej i2 Ltd:
http://www.i2group.com

Memex Technology Ltd jest producentem tekstowej bazy danych Memex Information Engine oraz oprogramowania aplikacyjnego do analiz kryminalnych. Oprogramowanie produkowane przez Memex wspomaga przede wszystkim pracę organizacji i agencji rządowych stojących na straży prawa.
ACSYS
BSC Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Memex Technology Ltd na terenie Polski oraz producentem oprogramowania aplikacyjnego.
Adres strony internetowej Memex Technology Ltd:
http://www.memex.com

Stellent Inc. jest amerykańskim producentem oprogramowania działającym na rynku światowym. W Europie reprezentowany jest przez firmę Stellent GmbH z siedzibą na terenie Niemiec. Produkty wchodzące w skład oferty firmy, wdrażane dotychczas na polskim rynku, obejmują między innymi archiwa dokumentów elektronicznych, system workflow oraz rozwiązania internetowe.
ACSYS BSC Sp. z o.o.
 jest autoryzowanym dystrybutorem Stellent Inc. na terenie Polski.

Adres strony internetowej Stellent Inc:

http://www.stellent.com

 

   ACSYS BSC Sp. z o.o.: © wszelkie prawa zastrzeżone