Podstawowe informacje o firmie

Produkty 

ACSYS BSC Sp. z o.o.

Analyst’s Notebook

Oprogramowanie do analizy kryminalnej. Służy do graficznej prezentacji wiedzy o obiektach i powiązaniach pomiędzy obiektami w formie diagramów oraz do analizy zgromadzonych informacji.

 

więcej

iBase

Oprogramowanie do analizy kryminalnej. Proste w obsłudze i efektywne narzędzie do wspomagania procesu analizy. Służy do gromadzenia informacji o obiektach oraz powiązaniach pomiędzy nimi.

 

więcej

iBridge

Oprogramowanie do analizy kryminalnej. Służy do definiowania i obsługi połączenia umożliwiającego prezentowanie na diagramach Analyst’s Notebook informacji pochodzących z relacyjnych baz danych.

 

więcej

Pattern Tracer TCA

Oprogramowanie do analizy kryminalnej. Specjalizowane narzędzie wspomagające analizę bilingów telefonicznych. Służy do wykrywania powtarzających się układów rozmów telefonicznych spośród dużej ilości danych bilingowych.

 

więcej

RetrievalWare

Oprogramowanie do inteligentnego wyszukiwania informacji.

 

więcej

Crime Workbench

Oprogramowanie do analizy kryminalnej. Służy do tworzenia, zarządzania i eksploatację tekstowych baz danych wykorzystywanych w procesie analizy. Przydatne szczególnie w sprawach wielowątkowych, obejmujących obszerny zasięg terytorialny, w których występuje skomplikowana struktura powiązań przestępczych oraz duża ilość informacji.

 

więcej

CW i2 Pugin

Moduł integrujący, umożliwiający sięganie z poziomu aplikacji Analyst’s Notebook do informacji przechowywanych na serwerze Crime Workbench.

 

więcej

Moduł Wprowadzania Danych

Oprogramowanie do wprowadzania informacji do baz danych systemu ALERT.

 

więcej

Universal Content Management

System zarządzania treścią.

 

więcej

IBPM

System informatyczny do archiwizacji dokumentów i zarządzania obiegiem spraw.

 

więcej

   ACSYS BSC Sp. z o.o.: © wszelkie prawa zastrzeżone